Casper koxp,1962 koxp,koxp 1962,koxp tt smarty,smarty tt,hapis bot,mapustt,mapus bot,bot hapis,m
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Casper koxp,1962 koxp,koxp 1962,koxp tt smarty,smarty tt,hapis bot,mapustt,mapus bot,bot hapis,m

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karakter data %99 takilmasina son...!

YazarMesaj
shersery24

shersery24

Karakter data %99 takilmasina son...! Empty
MesajKonu: Karakter data %99 takilmasina son...!   Karakter data %99 takilmasina son...! EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 2:09 pm

karakter data %99'da takilma sorunu kesİnlİkle kendİ bİlgİsayarinizla İlgİlİ bİr sorundur.
Bu sorunla bende karsilastim ve ÇÖzÜmÜnÜ buldum.

Bİlgİsayariniza proxy programi yÜkleyİnİz ve Öyle oyuna baĞlaniniz.(proxy programi olarak hotspot shİeld programini tavsİye edİyorum)

ben proxy programi olarak hotspot shİeld programini kullaniyorum ve kullanmaya baŞladiĞimdan berİ hİÇ %99'da takilmadi.

Hotspot shİeld programini kurup ÇaliŞtirin. Sonra saĞ alt kÖŞeye saatİn yanina kirmizi bİr sembol gelecek ona saĞ tiklayip ''connect/on'' yazisina tiklayin.tikladiktan sonra İnternet tarayiciniz aÇilacak ve bİr sİteye baĞlanacak. BaĞlandiktan sonra saatİn yanindakİ kirmizi sembolÜn yeŞİl olduĞunu gÖreceksİnİz.bu kadar artik oyuna gÖnÜl rahatliĞi İle gİrebİlİrsİnİz.

Not: Oyuna her gİrİŞİnİzde programi ÇaliŞtiriniz...

Karakter data %99 takilmasina son...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KoxperSky v1818[Karakter Kitleyici] [Oto Ban FIX] [VirusTotal Sonucu Mevcut]V1818